جمعه - ۱۳۹۸/۰۶/۰۱

آمریکایی‏ها تمام تلاش خود را برای مقابله با اسلام انجام می‏دهند

کارشناس مسائل سیاسی:

آمریکایی‏ها تمام تلاش خود را برای مقابله با اسلام انجام می‏دهند

 

خبرگزاری فارس: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: آمریکایی‏ها همواره تمام تلاش خود را برای مقابله با اسلام انجام می‏دهند.

خبرگزاری فارس: آمریکایی‏ها تمام تلاش خود را برای مقابله با اسلام انجام می‏دهند

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهرود به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان سمنان، حجت‏الاسلام جواد عرب‏اسدی در wholesale jerseys جمع شماری از دست‏اندرکاران فرهنگی شاهرود، ضمن اشاره به اینکه سیاست‏های آشکار و پنهان دولت‏مردان آمریکا در راستای ترویج بیش از پیش «دین افیون ملت‏هاست»، اظهار داشت: سیاست‏مداران آمریکا بیشتر از برخی مسلمانان با اسلام و تاریخ اسلام، ????? قدرت، توان و جاذبه‏های فرهنگ و تمدن اسلام ناب آشنایی دارند.

 

وی تصریح کرد: آمریکا دشمن اسلام و مسلمین است و از دشمن جز این انتظاری نیست که دست به چنین اقداماتی بزند و یقیناً این آخرین بار نیز نخواهد بود.

 

عرب‏اسدی افزود: سیاست فرهنگ و تمدن غرب به رهبری آمریکا زباناً و عملاً نشان داده شدیداً تحت تاثیر نظریه برخورد تمدن‏های ساموئل هانتینگتون است و این اقدام هم گامی در راستای تحقق آن نظریه شوم است.

 

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه سیاست‏مداران آمریکا بیشتر از برخی مسلمانان با اسلام و تاریخ اسلام، قدرت، توان و جاذبه‏های فرهنگ و تمدن اسلام ناب آشنایی دارند، تاکید کرد: آنها می‏دانند اسلام ناب که در شبه جزیره عربستان ظهور کرد، کمتر از نیم قرن ابرقدرت‏های زمان خود را نابود یا زمین‏گیر کرد.

 

وی عنوان کرد: با این شناخت، دشمن حق دارد که از احیای مجدد دین اسلام وحشت داشته باشد و از آن جا که استدلال و wholesale nfl jerseys منطقی برای مبارزه با حقیقتی به نام فرهنگ و تمدن اسلامی ندارند، دست به توهین و فحاشی می‏زنند.

 

عرب‏اسدی همچنین ضمن تاکید بر اینکه فحاشی و توهین کار کسانی است که دلیل و استدلال ندارند، افزود: عقل چنین اجازه‏ای به ما نمی‏دهد؛ چراکه با فحاشی و توهین چیزی حل نمی‏شود. اگر استدلالی دارند، منطق و استدلالشان را رو کنند و گرنه به گفته آن بزرگ، فحاشی Cup و توهین کار کسانی است که دلیل و استدلال ندارند.

 

وی ضمن بیان اینکه دشمن با این عمل قصد How محک زدن مسلمانان را داشته، خاطرنشان کرد: دشمن تلاش داشت بفهمد مسلمانان چقدر در مقابل اعتقاداتشان ????? حساس هستند و چه عکس‏العملی نشان خواهند داد و اعتقادات آنها چقدر برایشان مهم است.

 

این کارشناس مسائل سیاسی معرفی هر چه بیشتر اسلام ناب محمدی عاری از خرافات و بدعت‏ها را عامل شکست دشمن دانست و تصریح کرد: باید همان‏گونه که امام رضا(ع) می‏فرماید اگر مردم با زیبایی‏های سخنان ما آشنا شوند، از ما پیروی خواهند کرد؛ مردم را با زیبایی‏های دین و سخنان ائمه و به خصوص پیامبر اکرم(ص) آشنا کنیم.

 

عرب‏اسدی در پایان گفت: عکس‏العمل سریع بدون تاخیر و cheap jerseys افشاگری و تحلیل درست و منطقی راه مقابله با این گونه حرکات دشمن است و این قبیل حرکات هر چند با موفقیت صورت بگیرد، جز خواری عوامل دست‏اندرکار آن چیزی به دنبال نخواهد داشت.

 

منتشر شده در:

خبرگزاری مهر

خبر گزاری فارس

سازمان تبلیغات اسلامی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: